Jesteśmy...

interdyscyplinarnym studiem strategiczno-projektowym.

Założeniem studia NEED jest wykreowanie strategii dostosowanej do indywidualnych klientów pragnących rozwijać swoją działalność lub ugruntować swoją pozycję na rynku. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, istniejącymi w branży od lat, ale też małymi, lokalnymi przedsiębiorcami udoskonalając ich strategię marketingową.  Cechuje nas zaangażowanie, posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalikowany zespół projektantów, co decyduje o naszej renomie oraz sukcesie rynkowym naszych klientów.

Bywamy...

na najważniejszych imprezach targowych na całym świecie:

iSaloni – Mediolan, ISH – Frankfurt, Cersaie – Bolonia, CIFF – Shanghai, Design Week – Londyn , ISE – Amsterdam, ICFF – Nowy Jork, IMM – Kolonia

Nasz zespół

Radosław Nowakowski

Co - Founder / Art director

Patryk Góźdź

Co - Founder / Art director

Aneta Biszek

Project manager

Patrycja Grzegorczyk

Office manager

Dominika Jarzębowska

Graphic designer

Natalia Konowałek

Graphic designer

Agnieszka Kiełtyka

Graphic designer

Dominika Zarówna

Product designer

Nasi klienci

Zakres naszych działań

działamy

Produkt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Eget praesent feugiat blandit scelerisque lacus mauris. Amet, ut viverra ante purus placerat feugiat.

#opakowania #urządzenia #meble #obudowy #oświetlenie
Projekty >

Grafika

Kwintesencję marki stanowi połączenie myśli twórczej, technologii i doświadczenia. Wszystkie te cechy decydują o jej unikatowym wizerunku, a co za tym idzie widoczności na rynku i wśród potencjalnej grupy docelowej. W NEED studio formujemy dzieło, nadając koncepcji kształtu i kierunku, zgodnym z oczekiwaniami Twoimi i Twoich klientów.

#logo #branding #web #ID #opakowania #print
Projekty >

Przestrzeń

Projektowanie ma przełożenie na sposób i demonstrowanie realizacji w przestrzeni, dlatego bierzemy czynny udział w wydarzeniach branżowych oraz targach.
Nasze biuro mieszczące się na ul. Krakowskie Przedmieście 53 to przestrzeń dostosowana do specjalistów z branży kreatywnej. Jesteśmy również częścią kolektywu LuCreate, Fundacji Rozwoju Designu zrzeszającej projektantów, a co za tym idzie budującej pomost między twórcami oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi.

#targi #ekspozycja #wystawa #expo #wnętrza #showroom
Projekty >